Krótka Notka Motywacyjna

Upadamy stary, wszyscy po kolei. Upadamy bo taka jest kolej rzeczy. Gdy obieramy sobie coś za cel, gdy chcemy być w czymś dobrzy, zajebiści po prostu najlepsi to pojawiają się pierwsze schodki. Mamy pod górkę bo próbujemy dojść tam gdzie nie wielu dochodzi lub gdzie jeszcze nie doszedł nikt. Heh, to zabawne, że narzekamy, bo jest ciężko, bo boli, bo znowu coś się spieprzyło i znowu nie wychodzi skoro cały czas mamy pod górkę bo pniemy się na szczyt. Jesteśmy tylko ludźmi więc będziemy upadać, ale mamy też wolną wolę stary i za każdym razem kiedy upadamy możemy albo usiąść w kącie i płakać albo się nie poddawać i iść dalej aż po sukces, a najpiękniejsze jest to, że wszystko zależy tylko od ciebie.

,,Pozwól, że powiem ci coś, co już już wiesz. Świat to nie tylko słońce i tęcza. To obrzydliwe miejsce. Choćbyś był bardzo twardy świat i tak sprowadzi cię na kolana i nie da ci wstać. Nikt ci tak nie dokopie jak samo życie.

W życiu nie jest ważne jak mocno uderzasz. Ważne jest ile ciosów jesteś w stanie przyjąć i iść dalej do przodu, ile możesz znieść i iść dalej do przodu. Tak się właśnie wygrywa.

Jeśli wiesz ile jesteś wart to bierz co twoje! Ale musisz być gotowy na porażki i przyjmować je, a nie zwalać winę i mówić, że nie jesteś tu gdzie chcesz przez tego czy tamtego, ją czy kogoś tam. Tak postępują tchórze, a ty nie jesteś jednym z nich!”
~Rocky Balboa

 

Kategorie: Artykuły